שירותי המשרד

התחום הפלילי הוא שם כולל למגוון רחב במיוחד של נושאים כאשר בכולם אנחנו מטפלים

אלו יכולות להיות עבירות סמים, אלימות, אמל"ח, רכוש, הונאה, או נושאים נוספים שלא הזכרנו כאן אך נכללים תחת הקטגוריה הפלילית. טיפול במקרים פליליים אינו כולל רק ייצוג בבית המשפט, אלא מגוון רחב של פעולות נוספות שהן חלק בלתי נפרד מההליך המשפטי. הניסיון הרב שצברנו לאורך שנות הפעילות שלנו מאפשר לנו לייעץ ולייצג את האינטרסים של הלקוחות שלנו במקרים פליליים בתחומים שונים. נלווה אתכם בכל שלב בהליך המשפטי, החל משלבי החקירה הראשוניים, דרך הגשת כתב האישום ועד למשפט במידה ויתקיים כזה. נייעץ ונסייע בנושאים כמו : מעצרים, ייעוץ לפני חקירה וגם בעניינים של מחיקת רישום פלילי כשתגיע העת.

צוות המשרד מילא שורה של תפקידים במשטרה ובפרקליטות ומחזיק בניסיון עשיר ובידע משפטי רחב במיוחד. שני אלו מאפשרים לנו לייצג לקוחות בתחומים פליליים מגוונים ולהוביל אותם אל התוצאה האפשרית הטובה ביותר בעבורם. אנחנו מייעצים ומייצגים בנושאים שונים בתחום הפלילי ומתמחים גם בליווי חשודים ונאשמים וגם בליווי אנשים שנפגעו כתוצאה ממקרים פליליים.

אם אתם או מישהו מהקרובים אליכם מעורבים בהליך פלילי כזה או אחר עליכם להצטייד במהרה בעו"ד מיומן ומקצועי עם ניסיון רב בתחום. ישנה חשיבות מכרעת למהירות ובמקרים פליליים כל רגע עשוי להשפיע על התוצאה הסופית.