סנגור פלילי

בראש מעיינינו עומדת הגנה על האינטרסים של המיוצגים וקיום הליך הוגן וראוי

נכון שלא הייתם חושבים ללכת לרופא עיניים במקרה של דלקת ברגל? כך אין שום סיבה שתתפשרו על עו"ד מתחום התעבורה במקרה פלילי. במקרים הנכללים תחת הקטגוריה של "התחום הפלילי" יש להיעזר בשירותי סנגור פלילי שצבר ידע וניסיון בטיפול בתיקים פליליים. ההתמקצעות בתחום הפלילי היא חשובה והכרחית והיא זו שתקבע את התוצאה הסופית. עו"ד מור ברכה הוא סנגור פלילי בעל ניסיון רב שנים בייעוץ וייצוג צדדים בהליכים פליליים.
מה עושה סנגור פלילי מוצלח ומומלץ?
אין ספק שסיפורי הצלחה הם דרך מצוינת לבחון עו"ד פלילי, אלא שאי אפשר להסתפק בזה בלבד. הצלחות הן חשובות אך צריך לבחון פרמטרים נוספים לפני שקובעים אם סנגור פלילי הוא טוב. מה למשל? ניסיון! ניסיון בטיפול בתיקים פליליים מגוונים הוא הכרחי ועו"ד פלילי מומלץ הוא כזה שיש לו ניסיון גם בטיפול בתיקי אלימות, גם תקיפות מיניות, גם גניבה, גם עבירות צווארון לבן ונושאים נוספים בתחום הפלילי. בנוסף לניסיון, חשוב לבחון ידע משפטי וככל שעורך הדין יהיה בעל ידע משפטי רחב יותר כך הוא יוכל לייצג אתכם בצורה נאמנה. ידע משפטי צוברים בלימודים אך גם במהלך הקריירה המקצועית באמצעות מילוי שורה של תפקידים מגוונים ועבודה במשרדי עורכי דין שונים.

כך תבחרו עו"ד פלילי טוב
אז כמו שאמרנו ניסיון תעסוקתי נרחב ומגוון, הצלחות, וידע משפטי הם חשובים ויסייעו לכם לבחור עו"ד פלילי טוב עבורכם. שימו לב שבנוסף לאלו (שחשיבותם ברורה ומובנת), כדאי לבדוק גם את הזמינות והפניות של הסנגור שייצג אתכם. מקרים פליליים כרוכים בעבודה רבה ומאומצת של הסנגור ואתם חייבים שהוא יהיה זמין לכם גם בשעות לא שגרתיות וגם אם יש חקירות מפתיעות או דיונים משפטיים לא מתכוננים. הקפידו לוודא את זה לפני הבחירה ודאגו לבדוק מראש שהאדם שבחרתם יעמוד לצידכם גם מחוץ לפגישות המוסדרות שקבעתם.

האם אפשר להסתדר בלי ייצוג של סנגור פלילי?
על פי החוק אין כל מניעה שחשודים או נאשמים יפעלו לבדם וללא ייצוג משפטי. אם אין לכם תקציב או רצון להשקיע כסף בסנגור פלילי, יהיו מקרים שתקבלו עו"ד מטעם הסנגוריה הציבורית. ולמרות שזה אפשרי על פי חוק, ההמלצה היא בהחלט להיעזר בליווי עו"ד פלילי שיפעל בכל כוחו כדי להגן על האינטרסים שלכם ולפעול לטובת השגת התוצאות הטובות ביותר עבורכם. הליך פלילי הוא עניין מורכב, סבוך, מאתגר וכרוך ברגשות רבים. אין סיבה שתעברו את זה לבד!