ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

צווי עיכוב יציאה מהארץ הם כלים שעומדים בפני בית המשפט במטרה למנוע התחמקות מעונש או החמרה של מצב מסוים

ברוב המקרים צווי עיכוב יציאה מהארץ ניתנים במקרים של פשיטת רגל, חקירות פליליות, תיקי גירושין ועוד. אם הוטל עליכם צו שכזה ואתם מעוניינים לבטלו כדי לטוס לחו"ל, רצוי מאוד להצטייד בעו"ד בעל ניסיון בתחום. במקרים מסוימים, ובמידה ותציגו טיעונים משכנעים, יכול ביהמ"ש לבטל את הצו ולאפשר לכם לטוס לחו"ל לחופשה או לכל מטרה אחרת.
ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ אחרי הפטר
הפטר הניתן למי שהוכרז כפושט רגל מוחק למעשה את החובות ומהווה סוף להליך פשיטת רגל. חשוב לשים לב כי המגבלות והאיסורים (כמו למשל צו איסור יציאה מהארץ) לא תמיד מתבטלים באופן אוטומטי וכי לעתים נצטרך להסדיר את ביטולם. אדם שקיבל את ההפטר המיוחל יוכל להסיר צו עיכוב יציאה מהארץ בקלות יחסית אך זה כרוך בהליך בירוקרטי מסוים. עו"ד מור ברכה בעל ניסיון רב בנושא של ביטול צווי עיכוב יציאה מהארץ ויעמוד לצידכם תוך שיקוף אמיתי של המצב ודרכים יעילות לשיפורו.

דרכים לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ
כדי לבטל את צו העיכוב שניתן לכם יש לבחון ראשית את הסיבה שבגינה קיבלתם אותו. צו עיכוב יציאה בגין פשיטת רגל אינו כמו צו שניתן על אי תשלום מזונות או צו שניתן למי שמעורב בהליך פלילי. מי שמעורב בתיקי פשיטת רגל יכול לנסות לשכנע את ראש  ההוצאה לפועל שהסיבה ליציאה מהארץ היא הכרחית ומוצדקת ובמידה והוא ישתכנע הצו יבוטל (באופן זמני או לא). ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ בהליכי גירושין הוא מורכב יותר ועם זאת עדיין אפשרי. ניתן להגיש התנגדות לצו לבית המשפט תוך צירוף טיעונים והוכחות ולעתים בית המשפט עשוי להשתכנע. יהיו מקרים בהם הצו יבוטל בתנאים מסוימים תוך הפקדת ערבות מסוימת שתבטיח את החזרה לארץ.

כך תבחרו עו"ד לביטול צו איסור יציאה מהארץ
ליווי משפטי הוא כמעט הכרחי כדי לפעול לביטול הצו המגביל הזה. זה לא שהחוק מחייב אתכם להצטייד בעו"ד, כמו שסיכויי ההצלחה שלכם יהיו גדולים יותר אם תעשו כך. חשוב לבחור עו"ד שמתמחה בתחום, אחד עם ניסיון והצלחות מוכחות בטיפול במקרים מסוג זה. עו"ד שעוסק בכך באופן נרחב אמור להכיר את כל השיטות והפרצות הקיימות כדי להצליח בביטול הצו ולכן יש לבחור עו"ד בקיא בנושא.  כדאי לדעת שצווי עיכוב יציאה מהארץ אינם גזירת גורל לצמיתות והם בהחלט יכולים להתבטל. ישנן טכניקות משפטיות שונות ובירורים שאפשר לעשות כדי לבטל א הצו, בין אם באופן זמני ובין אם לתמיד.