פתח תפריט

ייצוג פלילי

מומחים לייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בעבירות שהוגדרו פליליות בספר החוקים

עו"ד מור ברכה מתמחה בייצוג הליכים ותיקים פליליים ומעניק ללקוחותיו ליווי משפטי, מקצועי ויסודי לאורך כל הדרך. עו"ד מור ברכה מטפל במגוון עבירות פליליות מקרים פליליים מגוונים תוך היכרות מעמיקה עם מערכת התביעה, שילוב ניסיונו כתובע פלילי במשטרת ישראל והסתמכות על ניסיונו העשיר בטיפול בתיקים מורכבים. 
אזרחים נורמטיביים כמו כם מי המעורה בפלילים עושיים למצוא את עצמם במקרה פלילי ו/או מזומנים לחקירה במשטרה. ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לעו"ד פלילי  שיכול לייעץ לכם ולהנחות אתכם כבר בתחילת הדרך. 

זומנתם לחקירה? דאגו במהירות לייצוג פלילי
יכול להיות שהוא תפס אתכם לא מוכנים ויכול להיות שצפיתם שהזימון לחקירה יגיע. החקירה הראשונית יכולה לקבוע הרבה לגבי ההמשך וכל דבר שתגידו בה עלול לעבוד לטובתכם או לרעתכם. כדי שתימנעו מטעויות מיותרות והחקירה לא תפיל אתכם, עליכם לקבל ייעוץ לפני חקירה ובמידת הצורך גם ייצוג פלילי. כך או אחרת, ככל שתקדימו להיוועץ בעו"ד פלילי, כך תוכלו לשפר את מצבכם ולצלוח את החקירה המשטרתית.
התחום הפלילי הוא לא משהו שניתן להתמודד איתו לבד וממש לא כדאי לנסות. העתיד שלכם עומד על הכף ועליכם לעשות הכל על מנת למזער נזקים.
עו"ד מור ברכה כאן בשבילכם.

עבירות פליליות זה שם כולל להמון סוגי עבירות. אז במה אנחנו מתעסקים?
עו"ד פלילי מעניק ייצוג פלילי בהליכים ותיקים פליליים במגוון של עבירות. אלא שעבירות פליליות זה מכלול של עבירות מגוונות. עו"ד מור ברכה עוסק בייצוג פלילי בעבירות פליליות מסוגים שונים ובניהן: עבירות סמים, עבירות נשק ואמל"ח, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבירות מין, עבירות מרמה והונאה, עבירות סייבר ואינטרנט, עבירות צווארון לבן ועבירות המתה ורצח ועוד. לאורך שנים צברנו ניסיון עשיר בטיפול במגוון עבירות, ובמידת הצורך נעמוד בשבילכם במקצועיות ויסודיות עד לסיום ההליכים. צרו איתנו קשר