ייצוג פלילי

מומחים לייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בעבירות שהוגדרו פליליות בספר החוקים

משרד עו"ד מור ברכה מתמחה בייצוג פלילי בחקירות, דיונים משפטיים בבתי משפט וליווי צמוד לאורך הדרך הצפויה לכם. משרדנו מטפל במקרים פליליים מגוונים תוך הסתמכות על ניסיון עשיר והכרות מעמיקה עם מערכת החוק והמשפט.
אם מצאתם את עצמכם מעורבים במקרה פלילי אתם וודאי נמצאים במצב מלא חששות ופחדים. קודם כל חשוב שתדעו שאתם לא לבד. גם האזרחים הנורמטיביים ביותר עשויים למצוא את עצמם במעורבות פלילית ולמרות שזה לא "זוהר" במיוחד, זה עשוי לקרות כמעט לכל אחד. דבר שני, כדאי שתמצאו עו"ד פלילי בעל ניסיון רב שיוכל להעניק לכם ייצוג פלילי שתואם את המקרה שלכם ואת המצב הנתון.

זומנתם לחקירה? דאגו במהירות לייצוג פלילי
יכול להיות שהוא תפס אתכם לא מוכנים ויכול להיות שצפיתם שהזימון לחקירה יגיע ממש בקרוב. כך או אחרת, המהירות במקרה זה היא קריטית וככל שתקדימו להצטייד בעו"ד פלילי, כך תוכלו לשפר את מצבכם וסיכויי הצלחתכם. החקירה הראשונית יכולה לקבוע הרבה לגבי ההמשך וכל דבר שתגידו בה עלול לעמוד לטובתכם או חלילה לרעתכם. כדי שתימנעו מטעויות מיותרות והחקירה לא תפיל אתכם, עליכם לקבל ייעוץ לפני חקירה ובמידת הצורך גם ייצוג פלילי. התחום הפלילי הוא לא משהו שניתן להתמודד איתו לבד וממש לא כדאי לנסות. העתיד שלכם עומד על הכף ועליכם לעשות הכל על מנת למזער נזקים. עו"ד מור ברכה כאן בשבילכם.

עבירות פליליות זה שם כולל להמון סוגי עבירות. אז במה אנחנו מתעסקים?
עו"ד פלילי מעניק ייצוג פלילי במקרים של ביצוע עבירות פליליות. אלא שעבירות פליליות זה מכלול של עבירות רבות במיוחד ולא כל עו"ד מטפל בכולן. חשוב לבחור עו"ד פלילי שיש לו ניסיון בטיפול במקרה בו אתם מעורבים. משרדנו עוסק בייצוג פלילי בעבירות פליליות מסוגים שונים ובניהן ניתן למנות : עבירות מין, עבירות רצח, אלימות, תקיפה, סמים, רכוש, שוחד והונאה, צווארון לבן, עבירות סייבר ואינטרנט ועוד. לאורך שנים הספקנו לצבור ניסיון בטיפול בהמון סוגי עבירות ונוכל לעמוד גם לצידכם בתקופה המורכבת שמצפה לכם.

ייצוג פלילי מקצועי - מה הופך אותו לכזה?
המרכיבים של ייצוג פלילי מוצלח הם: מקצועיות, זמינות, רגישות ואסרטיביות. השילוב בין המרכיבים האלו יכול ליצור ייצוג פלילי יעיל שביכולתו להשיג את התוצאות הטובות ביותר בהתאם למצב הנתון. כשאתם בוחרים עו"ד פלילי וודאו שיש לו ניסיון עשיר בייצוג פלילי, ווודאו שהוא פנוי וזמין עבורכם. מקרים פליליים מצריכים עו"ד זמין גם בשעות לא שגרתיות בייעוץ וליווי לחקירות ולדיונים משפטיים. האופן בו ייצגו אתכם עשוי להכריע את הכף בהמשך ולכן ישנה חשיבות מכרעת לבחירה מוצלחת של עו"ד מומחה בפלילים.
צרו איתנו קשר