עורך דין פלילי בבת-ים

עו"ד מור ברכה מעניק שירותי ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי לנאשמים ולחשודים וסיוע משפטי פלילי לתושבי בת ים ואזור המרכז

נכון שאתם בטח חשים בלחץ ובחרדה, ונכון שאתם חשים עמוק בתוך חוסר וודאות. ובכל זאת, ככל שתקדימו להתייעץ עם עו"ד פלילי, כך תוכלו לשפר את מצבכם וכך גם את העתיד הצפוי לכם. המהירות במקרה זה היא חשובה ביותר וייעוץ משפטי ראשוני (בעיקר כשזה נוגע לתחום הפלילי), יכול לשנות את התמונה כולה.

עורכי דין פליליים בבת ים - כך תבחרו נכון
יש המון עורכי דין פליליים בבת ים והסביבה כולה, מה שהופך את הבחירה לקשה יותר. זה לא שאנחנו מנסים להקשות, אבל הבחירה היא חשובה במיוחד ויש לה השלכות על העתיד, כך שממש לא כדאי להקל ראש בעניין. אז איך תבחרו? ניסיון, ידע, וותק הם שלושה דברים שחשוב לבדוק כשבוחרים עו"ד. התעניינו לגבי המקרים בהם טיפל עורך הדין ובדקו שיש קשר בינם לבין המקרה שאתם מעורבים בו. שאלו על סיפורי הצלחה ועל תפקידים שמילא שיכולים להעיד על טיב עבודתו המשפטית. בנוסף לאלו חשוב לבדוק את הזמינות שלו. בתיקים פליליים הזמינות חשובה במיוחד וכדאי לבחור עורך דין פליליסט שיש לו פניות לטפל בכם גם בשעות לא שגרתיות.

ייעוץ משפטי ראשוני או ייצוג וליווי לאורך הדרך - עו"ד מור ברכה זמין עבורכם
יש לקוחות שזקוקים לפגישת ייעוץ חד פעמית ואחריה הם יוכלו להסתדר לבדם. יש לקוחות שזקוקים לפגישת ייעוץ לפני חקירות, ויש כאלו שזקוקים לייצוג בבית המשפט ולליווי צמוד לאורך כל הדרך. משרד עורכי דין מור ברכה נותן שירותים משפטיים לפי הצרכים שלכם תוך הקפדה על רגישות, סבלנות ומקצועיות בלתי מתפשרת.

הניסיון עושה את ההבדל!
בכל הנוגע לייצוג וליווי משפטי ע"י עו"ד פלילי, הניסיון הוא חשוב מאוד. באמצעות ניסיון עשיר ומגוון ניתן לצבור ידע על מקרים פליליים שונים ולפעול בצורה מדויקת יותר. עו"ד מור ברכה ביצע התמחות בפרקליטות וכן שירת כקצין משטרה בדרגת מפקח תובע פלילי. ניסיון "בצד השני" מאפשר לו להבין היטב את מערכת החוק והמשפט ולתת ללקוחותיו שירות מקצועי ויעיל. יעידו על כך מקרי ההצלחה הרבים שלקח בהם חלק.