פתח תפריט

עורך דין פלילי בראשון-לציון

עורך דין פלילי בראשון-לציון, עו"ד פלילי בראשל"צ, עורכי דין פליליים בראשון, ייעוץ משפטי פלילי בראשון לציון, ראשון לציון עורך דין

התייעצות עם עורך דין פלילי היא חשובה ואפילו נגדיל ונגיד שהיא קריטית. ככל שתקדימו להתייעץ עם עו"ד בתחום הפלילי כך תוכלו לשפר את מצבכם ואת סיכויי ההצלחה שלכם, ולהימנע מטעויות שאתם עלולים לבצע. התחום הפלילי הוא לא משהו שניתן להתמודד איתו לבד וללא ידע וניסיון משפטיים ואין שום סיבה שתעברו את זה לבד. אנחנו מקפידים על ליווי משפטי מקצועי, יסודי ועל זמינות גבוהה לאורך הדרך.

זומנתם לחקירה? אנחנו אתכם לאורך כל הדרך
אתם או הקרובים אליכם מעורבים במקרה פלילי? בין אם בתור חשודים ובין בתור נאשמים חשוב שתקבלו ייעוץ משפטי מקצועי וחשוב שתקבלו אותו כמה שיותר מהר. עו"ד מור ברכה מעניק ייעוץ משפטי ראשוני וייצוג בדיונים בבתי משפט בראשון לציון ובאזורים נוספים בארץ. אל תתמודדו לבד! ליווי מקצועי יוכל לעזור לכם לקחת את ההחלטות הנכונות וליצור תכנית פעולה שתטיב את מצבכם.

סיוע משפטי במגוון מקרים
משרדנו עוסק במקרים פליליים מגוונים ומעניק סיוע משפטי מקצועי ורגיש. בין מגוון הנושאים שאנחנו מטפלים ניתן למנות : עבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות סייבר, עבירות נשק ואמל"ח ומגוון עבירות נוספות. אנו מחזיקים בניסיון עשיר ונשמח לעמוד לשירותכם לייעוץ וליווי משפטי בהתאם לצרכים שלכם. עו"ד מור ברכה ביצע את ההתמחות שלו במחלקה הפלילית בפרקליטות ושירת כקצין משטרה בדרגת מפקח בתפקיד תובע פלילי. הניסיון הרב שצבר מסייע בידיו להעניק ללקוחותיו ייעוץ יעיל ומדויק.

צרו איתנו קשר